Om oss

Kongsberg Musikkteater er en av østlandets mest spennende og moderne kulturarenaer.

Kongsberg Musikkteater består av to velutstyrte saler med tilhørende driftsfasiliteter og er en del av Krona kunnskaps og kultursenter.

Kongsberg Musikkteater har som målsetting å være en attraktiv og levende arena for aktiviteter og arrangementer initiert av lokalt kultur- og samfunnsliv og en god arena for produksjoner og opplevelser på nasjonalt og internasjonalt nivå.

Ring oss gjerne på telefon: 481 66 008

 

Per Gustavsen
Leder
402 31 088
per@kongsbergmusikkteater.no

Eirik Tovsrud Knutsen
Produsent og lysdesigner
959 26 869
eirik@kongsbergmusikkteater.no

Line Sabine Ein
Administrasjons- og markedskonsulent
930 57 189
line@kongsbergmusikkteater.no

Stian Thyrhaug Stavlund
Lydtekniker/AV
934 74 662
stian@kongsbergmusikkteater.no

Odd Bjørn Moen
Lydtekniker/AV
915 40 738
odd@kongsbergmusikkteater.no

Vetle Kristiansen Syftesatd
Lysdesigner/AV
477 09 960
vetle@kongsbergmusikkteater.no

Eva Tovsrud Knutsen
Hospitality og Leder Venneforeningen
932 27 875
eva@kongsbergmusikkteater.no